Vítejte na stránkách skupiny Maraton


    AKTUALITA

Hlavní oslavy 40. výročí vzniku skupiny MARATON včetně křtu nového CD proběhnou   13. července od 16,30 h. v Horním Benešově. Kmotrem bude bulharská speed metalová skupina Krossfire. Hostem bude skupina HOBES, která bude prezentovat skladby skupiny Maraton z let 1979 - 1995. Během celého večera zazní skladby jako Jolka, Jolka,Tak se holka príma měj, Dej mi dej, Zklamaná, Koráb, Čínská zeď, Vzpomínky zůstatnou, Johny B, Paranoid, Enter Sandman, Doctor, doctor, Turbo Lover a mnoho dalších..... 

Během celého roku můžete za klávesami vidět a slyšet zakládajícího člena skupiny Maraton Pavla Plánského!

 

Skupina MARATON hledá klávesáka! Zájemci se mohou ozvat na tel. č. 603 748 638

 

Oznamujeme fanouškům a příznivcům skupiny Maraton, že dlouhodobě onemocněl klávesák MIREK, kterému přejeme brzké uzdravení!!

 

 INFO o kapele

Skupina byla založena v roce 1979 v Horním Benešově. V kapele však vždy působili i muzikanti ze širokého okolí – Bruntál, Krnov, Opava. Nyní vystupujeme především na rockových festivalech a tanečních zábavách po české a slovenské republice, nevyjímaje našeho angažmá v rozhlase a televizi. Nové CD „Všechno se smí“ jsme natočili s mistrem zvuku Petrem Slezákem ve studiu Citron. více »

 

CD "Poušť stínů" pokřtil Petr Muk

 

Maraton - Poušť stínů - 2008

 


Přijďte se podívat na náš koncetr. Pobavte se. Úplný rozpis koncertů zde »


Česká televize odvysílala nový videoklip skupiny MARATON "Všechno se smí", který jsme natočili ve spolupráci s Milošem „DODO“ Doležalem. Klip bude postupně nasazován do televizních hitparád. Doufáme, že se Vám líbí a budeme rádi, když ho podpoříte svým hlasováním!
Audio mp3 soubory pustit online audio » Video avi soubory pustit online video »


Propagační materiály - trička, plakáty a cedečka si můžete objednat zde »

Pro pořadatele máme připraven propagační materiál, naše základní technické vybavení a požadavky naleznete zde »

Největší oporou pro nás je elektromontážní firma BEACON ELECTRIC.

 


WAP RSS kanál
© 2006 - 2019
David-Studio.net