Vítejte na stránkách skupiny Maraton


    AKTUALITA

V měsíci září uplyne 25 let, co kytarista a zpěvák skupiny Maraton IGOR HANZEL zemřel přímo na pódiu během vystoupení v Horním Benešově  

Sledujte aktualní dění se skupinou MARATON na našem Facebooku!

 

skupina MARATON během celého roku 2019 slavila 40 let vzniku!!

Na svět přišlo také nové CD Roztáhi křídla, jehož skladby budou znít na každé další akci. Hostem pracujícím na CD byla violoncellistka Daniela Džoro Waldhans, která dále vystupuje na vybraných koncertech.

V současné době v kapele hraje na klávesy její zakládající člen a autor několika vlastních skladeb skupiny Maraton Pavel Plánský!

 

Oznamujeme fanouškům a příznivcům skupiny Maraton, že dlouhodobě onemocněl klávesák MIREK, kterému přejeme brzké uzdravení!!

 

 INFO o kapele

Skupina byla založena v roce 1979 v Horním Benešově. V kapele však vždy působili i muzikanti ze širokého okolí – Bruntál, Krnov, Opava. Nyní vystupujeme především na rockových festivalech a tanečních zábavách po české a slovenské republice, nevyjímaje našeho angažmá v rozhlase a televizi. Nové CD „Všechno se smí“ jsme natočili s mistrem zvuku Petrem Slezákem ve studiu Citron. více »

 

CD "Poušť stínů" pokřtil Petr Muk

 

Maraton - Poušť stínů - 2008

 


Přijďte se podívat na náš koncetr. Pobavte se. Úplný rozpis koncertů zde »


Česká televize odvysílala nový videoklip skupiny MARATON "Všechno se smí", který jsme natočili ve spolupráci s Milošem „DODO“ Doležalem. Klip bude postupně nasazován do televizních hitparád. Doufáme, že se Vám líbí a budeme rádi, když ho podpoříte svým hlasováním!
Audio mp3 soubory pustit online audio » Video avi soubory pustit online video »


Propagační materiály - trička, plakáty a cedečka si můžete objednat zde »

Pro pořadatele máme připraven propagační materiál, naše základní technické vybavení a požadavky naleznete zde »

Největší oporou pro nás je elektromontážní firma BEACON ELECTRIC.

 


WAP RSS kanál
© 2006 - 2021
David-Studio.net